Nedeľa ráno #23

Včera som mal narodeniny. 30 rokov. Nevadí…

Je to zaujímavé ako za jeden rok sa ti vie kompletne zmeniť život. Nemyslím tým, že sa presťahuješ alebo zmeníš  prácu… Myslím to potom. To vedľajšie. To, čo tie zmeny prinesú. Napríklad, že začnú byť úplne iné veci pre teba podstatné. Že začneš robiť veci, o ktorých si si myslel, že neexistujú. Alebo, že sa ťa to netýka. A, že začneš inak myslieť. Inak vidieť svet.

Poriadok

Na instagram som dal post, kde som napísal: “Stihol som to. Cieľ splnený.” Myslel som môj poriadok v živote.

Nájdi si frajerku. Nájdi si prácu. Pestuj hobby. Odsťahuj sa. Kúp prsteň. Urob svadbu. Postav dom. Zasaď strom. Daj mu meno Leonard. 

Mám. No. A čo ďalej?

Túto otázku budem skúmať do konca tohto roka (2021). Je to dôležité. Je lepšie vedieť asi čo a ako. Alebo aspoň akým smerom. Aj keď, posledné mesiace mi ukazujú, ako to čo nenaplánuješ ťa naučí najviac. Nechám tomu voľný priebeh. Verím, že na konci tohto roka, ti budem vedieť napísať čo budem robiť najbližších 30 rokov. Lebo viem, že chlap bez roboty robí zle.

Každú Nedeľu ráno píšem to, čo si myslím, že je zmysluplné a hodnotné. Budem v tom pokračovať.

Dnes je 30. Máj 2021, ja som Polo a ty si práve dočítal Nedeľu ráno #23.

235 slov

Citát na záver

Každý musí niekde začať. A tak ja začnem tu. S uboleným srdcom, očami plnými hviezd a popálenými rukami… si vytvorím novú budúcnosť. Venované môjmu priateľovi Bajkovi. 

Ostaňme v kontakte