Nedeľa ráno #21

Dnes o tvojej hodnote.

Keby spolu sedíme na káve, čo ja rád, tak by sme si pravdepodobne skákali do reči, čo by sme mali každý čo k tomu povedať. Prešli by sme si od toho ako to je s kariérou, ako to je so vzťahmi, ako to je s partnerom, ako to je v práci, ako to je s konkurenciou a kto ťa naposledy nasral a urazil tak, že si dlho rozmýšlal nad svojou hodnotou a prečo to on tak vidí, veď ty si úplne niekde inde… a veď ty si iný ako sa zdá.

Tvoja hodnota nie je určená tým, ako sa k tebe správal niekto iný.

Aby sme sa rozumeli. Toto je najpodstatnejšia myšlienka, ktorú Ti chcem dnes zdeliť. Je úplne jedno, či v tvoje sny a plány veria iní, je úplne jedno čo si myslí o tebe tvoj kolega, je úplne jedno či s tebou súhlasí tvoj sused, je úplne jedno či tvoji rodičia si myslia, že si sa rozhodol správne, je úplne jedno či tvoj kamoš to vidí rovnako, a je úplne jedno či ti random týpek sebaisto povie, že si hentaký, onaký alebo tebou bude pohŕdať. Vieš prečo to je jedno? *

Lebo tvoja hodnota nie je určená tým, ako sa k tebe choval niekto iný. Tvoja hodnota je určená tým, ako žiješ, ako sa správaš ty k ľuďom a čo v živote za sebou nechávaš.

Na toto sa, prosím ťa, fokusuj. Toto maj na pamäti. Toto si ty. Toto je podstatné. Toto o tebe povie viac ako čokoľvek.

278 slov

Dnes je 16. Máj 2021, ja som Polo a ty si práve dočítal Nedeľu ráno #21. Kks, fakt už 21?!

Citát na záver

Útok ťa izoluje a obmedzuje tvoj vplyv. Rich Willkerson 

Ostaňme v kontakte